Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Uzticamība Jūsu pusē – jauni galda ECOSYS printeri no Kyocera Mita FS-1300D un FS-1100.

Kyocera Mita sākusi ražot divus jaunus A4 formāta melnbaltos galda printerus FS-1100 un FS-1300D. Printeri, kas veidoti uz FS-1030D veiksmīgās bāzes, paredzēti biznesa lietotājiem, kam nepieciešams uzticams un kompakts galda printeris, kas spēj veikt liela apjoma izdrukas darbus.

Pateicoties jaunai ātrdarbīgai mehānikai, FS-1100 un FS-1300D piedāvā ļoti ātru pirmās izdrukas laiku līdz 6 sekundēm un drukas ātrdarbību 28 izdrukas minūtē. Ātrs pirmās izdrukas laiks ir sevišķi būtisks galda iekārtām, kur lielākais ikdienas drukas apjoms sastāv no īsiem un vienkāršiem dokumentiem. Protams, spēcīgais printera kontrolieris un lielā ātrdarbība nodrošina arī lielu/sarežģītu dokumentu ātru apstrādi un izdruku.

Jaunās iekārtas piedāvā augstas kvalitātes izdrukas ar 1200x1200 dpi izšķirtspēju, standarta 250 lapu papīra kaseti, kurā iespējams ielikt arī A6 papīru (piemēram – medicīnas receptes); izdruku plauktu 250 lapām un papildus tīkla pieslēgumu. FS-1100 iespējams pievienot vienu papildus papīra kaseti 250 lapām, bet FS-1300D – divas šādas kasetes. FS-1300D standartā ir abpusēja druka, palīdzot samazināt papīra apjomu birojā un veicinot ekonomisku un videi draudzīgu druku. FS-1300D ir arī rokas padeve 50 lapām, kurā var ievietot dažādus apdrukas materiālus – biezāku papīru, aploksnes, uzlīmes u.c.

Ērta printeru lietošana iespējama, pateicoties jauniem LED paneļiem. Intuitīvais iekārtas statusa displejs vajadzīgā brīdī saistīs lietotāja uzmanību. Veidots kā apaļs taustiņš, tas ir sadalīts sešās daļās (“gatavs darbam”, “beidzies papīrs”, “beidzies toneris”, “iesprūdis papīrs”, “dati” un “uzmanību”), un signāllampiņām ir izmantotas divas krāsas – zaļā kā “viss kārtībā” signāls, un sarkanā, lai brīdinātu par lietotāja iejaukšanās nepieciešamību. Ļaujot lietotājam ar pirmo acu uzmetienu saprast iekārtas statusu, Kyocera Mita jaunie printeri būtiski uzlabo efektivitāti un lietošanas ērtumu jebkurā darba vidē.

Lietotājiem, kam nepieciešami tīkla printeri, pieejami modeļi FS-1300DN un FS-1100N ar iebūvētu tīkla karti. Darbam datortīklā gatavi printeri, kuriem iespējams pievienot papildus papīra kasetes, lieliski iekļaujas Kyocera Mita ECOSYS konceptā. Nodrošinot zemas kopējās lietošanas izmaksas (TCO) un apkārtējai videi draudzīgu bezkārtridža tehnoloģiju un milzīga resursa komponentes, jaunie printeri piedāvā optimālu produktivitāti un ērtu integrāciju visās iespējamās darba vidēs.


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs