Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Kyocera FS-9130DN saņem „Highly Recommended” balvu no Buyers Laboratory Inc.

Kyocera lāzerprinteris FS-9130DN parāda ražotāja izcilību visaptverošā laboratorijas izvērtējumā.

bli_blue.gif

Buyers Laboratory Inc. (BLI), autoritatīvs avots objektīviem un uzticamiem vērtējumiem attēlveidošanas industrijā, pēc 100 000 izdruku laboratorijas testa veikšanas piešķīrusi Kyocera printerim FS-9130DN atzinību „Highly Recommended”. Vairāku ražotāju salīdzinājumā BLI novērtējusi FS-9130DN kā lielisku vai ļoti labu daudzos aspektos, atzīmējot to kā ideālu iekārtu vidējām – lielām darba grupām, kam nepieciešams līdz 40 000 izdruku mēnesī.

FS-9130DN demonstrējis solīdu sniegumu visā BLI laboratorijas vērtējumā. Printeris nodrošinājis vislielāk

o tonera resursu un viszemākās izejmateriālu izmaksas vienai izdrukai, salīdzinot to ar visiem pārējiem testētajiem šīs klases printeriem. Turklāt visā testa laikā FS-9130DN nav bijis nepieciešams neviens servisa izsaukums, un 100 000 izdruku testa laikā bijis tikai viens papīra iesprūšanas gadījums.

Savā vērtējumā BLI akcentējusi vairākas galvenās FS-9130DN priekšrocības, ieskaitot labi pārdomātu kontroles paneli, lielu fotocilindra resursu un spēcīgas finišējošās iespējas. Turklāt, ar lielisku drukas ātrumu, efektīviem draiveriem un labu drukas kvalitāti FS-9130DN ir vērtīga investīcija lielu darba grupu vajadzībām.

„Kyocera FS-9130DN sasniedza spēcīgus rezultātus mūsu daudzpusīgajā testā, saņemot mūsu augstāko novērtējumu daudzos svarīgākajos kritērijos, piemēram, uzticamība, aplikāciju savietojamība, iespēju klāsts un tonera resurss,” teikusi Marlīne Orra, Buyers Laboratory, Inc. vecākā printeru analītiķe. „Mūsu daudzpusīgajā testā sasniegtie spēcīgie rezultāti vēl vairāk apliecina jau tā spēcīgā Kyocera produktu klāsta galvenās priekšrocības.”

 


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs