Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Kyocera KM-5050 un FS-C8100DN saņem Better Buys for Business „2008 Editor's Choice” balvas.

 

 
better_buys_logo.gif

KM-5050 un FS-C8100DN saņēmuši augstu novērtējumu – prestižo Better Buys for Business „Editor's Choice” balvu
par konkurētspējīgu pozicionējumu, lielisku funkcionalitāti un zemām kopējām lietošanas izmaksām (TCO).

Saskaņā ar Better Buys for Business, augsto atzinību šīs iekārtas saņēmušas vairāku iemeslu dēļ:

·         KM-5050: ekonomiski izdevīga, uzticama daudzfunkciju iekārta ar ātrdarbību 50 kopijas minūtē, kas nodrošina pilnu daudzfunkcionalitātes iespēju klāstu –piedāvājot drukas un skanera funkcionalitāti standartā un faksa funkciju kā papildus iespēju. Tikpat svarīgi, KM-5050 nodrošina lietotājus ar izcili lielu krāsu skārienjūtīgo displeju, standarta 512 MB atmiņu, kas paplašināma līdz 1 GB, un tīkla pieslēgumu standartā. Better Buys for Business ir pārliecināts, ka KM-5050, aprīkots ar lieliskām iespējām un funkcionalitāti, gūs panākumus 2008. gadā.

·         FS-C8100DN: Better Buys for Business norāda, ka Kyocera krāsu printeris ar drukas ātrumu 32 krāsu/melnbaltas izdrukas minūtē izceļas divos aspektos – lietošanas izmaksas un papīra padeve. Papildus lieliskām finišējošām papildiekārtām šis modelis nodrošina zemas izejmateriālu izmaksas un zemu kopējo lietošanas izmaksu stratēģiju, kas saskan ar jebkura lietotāja ilgtermiņa ieguldījumu interesēm. Saskaņā ar Better Buys for Business, FS-C8100DN piedāvā solīdas iespējas, un ir lieliska izvēle šodienas ļoti konkurējošā tirgū.

„Mūsu, Better Buys for Business mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem pieņemt iepirkumu lēmumus atbilstoši to struktūrai un ilgtermiņa vajadzībām,” teicis Stīvs Hannafords, Better Buys for Business redaktors. „Lai nodrošinātu, ka mēs palīdzam uzņēmumiem veikt šo „labāko pirkumu”, mēs pakļaujam mūsdienu attēlveidošanas iekārtas skarbiem testiem. Divi Kyocera modeļi – KM-5050 un KM-C8100DN – apliecinājuši sevi kā konkurētspējīgi tirgus piedāvājumi, augstas veiktspējas uzticamas un ekonomiskas iekārtas.”

Kyocera Mita apliecina, ka šis ir liels pagodinājums, kas apliecina Kyocera centienus izstrādāt klientu vajadzībām tieši atbilstošus produktus, pievienojot mūsu produktu klāstam vairāk iespēju, plašāku funkcionalitāti un inovatīvus risinājumus.

Better Buys for Business ir vadoša neatkarīga autoritāte attēlveidošanas iekārtu industrijā. Lai izvēlētos modeļus, kas izcili strādā reālā vidē, Better Buys for Business lūdz un izmanto arī lietotāju atsauksmes par iekārtu veiktspēju, lietošanas vienkāršību un apmierinātību ar zīmolu. Produktiem jāiztur pārbaude 10 kategorijās, ieskaitot produktu jomu, iespēju un tehnoloģiju apskatu, ražotāja profilu, detalizētu dažādu ražotāju modeļu vērtējumu, pilnu specifikāciju un cenu informāciju.


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs