Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Produktivitāte, uzticamība un lietošanas ērtums – jaunās A3 daudzfunkciju iekārtas KM-2540 un KM-3040.

Kyocera Mita sākusi ražot divus jaunus A3 formāta kopētājus mazu-vidēju darba grupu vajadzībām - KM-2540 un KM-3040. Izturīgi un uzticami, abi ir ideāli piemēroti lietotājiem, kam vajadzīga vienkārša iekārta, ērti un labi saprotama dažādiem lietotājiem. Abi modeļi apvieno spēcīgu un iespējām bagātu kopēšanas funkciju ar iespēju pievienot tīkla drukas un faksa funkciju, ļaujot iekārtu pielāgot konkrētām vajadzībām.

KM-2540 un KM-3040 izstrādāti ērtai un intuitīvai lietošanai. Tiem ir liels, labi organizēts skārienjūtīgs displejs, kas ļauj ērti atrast vajadzīgās funkcijas, turklāt tā izkārtojumu iespējams konfigurēt atbilstoši vajadzībām. Lietošanas paneļa slīpumu var regulēt, lai to bez piepūles varētu redzēt dažādos apstākļos. Iekārtai ir kompakts dizains, izstrādāts, lai lietotājs ļoti ērti varētu piekļūt visām nepieciešamā vietām, piemēram, nomainīt toneri. Papīra kasetes ir viegli izvelkamas un iebīdāmas aiz rokturiem, kas satverami gan no augšas, gan lejas.

KM-2540 un KM-3040 nodrošina pilnvērtīgas kopēšanas iespējas, produktivitāti un funkcionalitāti atbilstoši mūsdienu prasībām ar ātrdarbību attiecīgi 25 un 30 A4 formāta kopijas minūtē. Priekšrocība ir liela papīra padeve 1200 lapām jau standartā (t.sk. iekšējā rokas padeve 200 lapām!), kas paplašināma līdz 2200 lapām, ļaujot lietotājam izvēlēties papīra formātu un tipu ar vienu taustiņa pieskārienu. Jau standartā ir arī bezuzkrājuma abpusēja kopēšana, kas palielina darba produktivitāti un samazina papīra patēriņu, un abpusējas kopēšanas ātrums ir gandrīz tikpat ātrs kā vienpusējā režīmā.

Cita Kyocera jaunāko modeļu priekšrocība ir ļoti ātrais iesilšanas laiks – tikai 15 sekundes no ieslēgšanas brīža; ātri pirmās kopijas laiki nozīmē gan maksimālu lietotāja darba laika, gan enerģijas ietaupījumu – acīmredzams ieguvums jebkuram uzņēmumam.  

Papildus tīkla drukas funkcija nodrošina pilnvērtīgu funkcionalitāti efektīvai un aktīvai drukai un tās administrēšanai. Jaudīgs kontrolieris, liela atmiņa, PCL un PostScript emulācijas drukai no jebkuras programmatūras vides, USB un tīkla pieslēgums - drukas darbus Jūsu uzņēmumā KM-2540/KM-3040 veiks bez piepūles. Drukas risinājumi, piemēram, PDF tiešās druka uzlabo produktivitāti, ļaujot drukāt PDF failus bez vajadzības atvērt kādu aplikāciju un drukājamo failu. Unikālais Kyocera KX draiveris uzlabo drukāšanas veiktspēju, ļaujot lietotājam ērti izvēlēties izdruku daudzumu, papīra kaseti, abpusējo druku u.c. iespējas. Papildus cietais disks ļauj drukas darbus saglabāt iekārtā un izmantot daudzveidīgas ātrās/konfidenciālās/atkārtotās drukas iespējas. Savukārt, daudzveidīgie iekārtas attālinātās administrēšanas risinājumi būtiski atvieglos IT administratoru darbu.

Lai vēl vairāk paaugstinātu iekārtas funkcionalitāti, KM-2540/KM-3040 iespējams pievienot Super G3 (33,6 Kbps modēms) faksa funkciju, ļaujot iekārtu izmantot kā faksu un tādējādi novēršot nepieciešamību pēc atsevišķa faksa aparāta. Arī citas papildus iespējas, t.sk. divpusējs dokumentu padevējs 75 lapām, finišeris-skavotājs un izdruku atdalītājs būtiski uzlabos darba produktivitāti.

KM-2540 un KM-3040 izstrādāti uz pārbaudītās Kyocera tehnoloģijas bāzes, kurai raksturīga gan vienkomponenta tehnoloģija, gan milzīgi detaļu resursi (piemēram, fotocilindra resurss 300 000 kopijām), izcila iekārtas izturība, ļoti maza servisa nepieciešamība un ļoti zemas lietošanas izmaksas.

Video_reklāma

Jaunumu arhīvs