Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Kyocera Mita paziņo par diviem jauniem daudzfunkciju kopētājiem TASKalfa 420i un TASKalfa 520i.

Jaunie daudzfunkciju kopētāji TASKalfa 420i un TASKalfa 520i, paplašina jau esoši TASKalfa produktu grupu. Ļoti uzticami un elastīgi, šie 42 lpp/min un 52 lpp/min daudzfunkciju kopētāji atbilst visām mūsdienu prasībām viengabalainai integrācijai biroja IT sistēmās un augstai dokumentu un iekārtu drošībai.

TASKalfa 420i un TASKalfa 520i iekļauj sevī HyPASS, Kyocera Mita jauno atvērtās programmatūras izstrādes platformu. Apvienojot Java bāzētās programmas ar web servisa tehnoloģijām, Kyocera Mita jaunie A3 formāta daudzfunkciju kopētāji atbalsta ne tikai iebūvētos programmatūras risinājumus, bet arī aplikācijas, kuras darbojas uz ārējiem web serveriem. Pieļaujot lietotāja LCD paneļa pielāgošanu, šī hibrīdā platforma ļauj uzņēmumiem integrēt jaunos daudzfunkciju kopētājus kā neatņemamas, uzņēmuma specifiskajām vajadzībām nepieciešamas iekārtas ar integrētām uzņēmuma darba plūsmām. Vai tās būtu organizācijas prasības, kas attiecas uz drošības protokoliem, uzskaiti, vai specifiskiem dokumentu pārvaldības risinājumiem, iekārtas funkcijas (drukāšana, kopēšanas, skanēšana vai faksu sūtīšana) var tikt piemērotas, lai atbalstītu uzņēmuma specifiskos procesus un vajadzības.
 
Elastīgi, droši un uzticami
Lai pasargātu uzņēmuma datus pret potenciālajiem riskiem, TASKalfa 420i un 520i atbalsta Ipsec, Ipv^ un PDF šifrēšanu jau standartā. Augstākam drošības līmenim, Kyocera Mita piedāvā papildus Datu Drošības Komplektu, kas efektīvi izdzēš visus drukāšanas, kopēšanas vai skanēšanas laikā uz cietā diska saglabātos datus.
 
Plašs papildus papīra apstrādes aprīkojuma klāsts ļauj adaptēt TASKalfa 420i un 520i uzņēmuma specifiskajām vajadzībām jebkurā laikā. Dažādas papildus papīra padeves kasetes ļauj palielināt iekārtu  papīra nodrošinājumu līdz maksimāli 4200 lapām. Trīs dažādi finišeri ir pieejami dokumentu grupēšanai, šķirošanai, skavošanai, carumsišanai, locīšanai un bukletu izveidošanai.
 
TASKalfa 420i un 520i raksturo liels un vienkāršs lietošanā 8,5” pilnkrāsu skārienjūtīgs LCD displejs ar augsti intuitīvu komandu struktūru. Lietotājiem ir vienkārši un ērti piekļūt visām funkcijām, neskatoties vai TASKalfa 420i un 520i tiek lietots kā kopētājs, tīkla printeris, pilnkrāsu skaneris vai kā fakss.
 
Ar drukas ātrumu 42 un 52 izdrukas minūtē, nepārspējamu iekārtu izturību, uzticamību un minimizētu dīkstāvju laiku, ko piedāvā Kyocera Mita liela resursa komponentes, TASKalfa 420i un 520i veido elastīgas daudzfunkciju sistēmas ar augstu produktivitāti jebkuram birojam vai darbagrupai.
 

Video_reklāma

Jaunumu arhīvs