Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

4PRINT SIA kļūst par sertificētu Notable Solutions Inc. risinājuma AUTOSTORE Silver Partneri Latvijā.

Dokumentu un biznesa procesu automatizācijas risinājumus – AUTOSTORE Latvijā

 
                4PRINT SIA ir kļuvis par sertificētu Notable Solutions Inc. papīra un elektronisko dokumentu pārvaldības risinājuma AUTOSTORE izplatītāju Latvijā.
                AUTOSTORE ir unikāls risinājums papīra un elektronisko dokumentu pārvaldībā, kas ļauj satvert papīra informāciju tieši no klientu rīcībā esošajiem daudzfunkciju kopētājiem, skaneriem vai arī elektronisko informāciju no MS Office aplikācijām, E-pastiem un faksiem, PC mapēm, apstrādā šo informāciju atbilstoši klienta vajadzībām un nosacījumiem – indeksācija, metadatu pievienošana, dinamiska failu nosaukumu piešķiršana, teksta atpazīšanas failu PDF, RTF, DOC, XLS uc. izveidošana, dokumentu klasificēšana un nosūta šo informāciju tieši adresātiem – elektroniskajām dokumentu mapēm, arhīviem, Dokumentu Vadības sistēmām, un citiem adresātiem.
 
                AUTOSTORE ir liels solis ikvienam uzņēmumam uz izmaksu samazināšanu un maksimālu procesu automatizāciju, kas būtiski samazina roku darbu procesus uzņēmumos un iestādēs.
 
                AUTOSTORE priekšrocības starp daudziem citiem risinājumiem ir tās vienkāršā un intuitīvā lietošana, kā arī pieejamība. AUTOSTORE ir pieejami kā sekojoši produkti:
·         AUTOSTORE Foundation
·         AUTOSTORE Express
·         AUTOSTORE Workflow
·         AUTOSTORE Quick Capture
 
 
AUTOSTORE risinājumi ir pieejami arī kā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijas. Ja vēlaties pārliecināties, kā AUTOSTORE var palīdzēt jūsu uzņēmumam, variet jautāt to 4PRINT. 4PRINT nodrošinās jums AUTOSTORE risinājumu integrāciju ar jebkura ražotāja daudzfunkciju kopētāju, neatkarīgi no ražotāja – Canon, HP, Kyocera, Sharp, Konica Minolta, Xerox, Ricoh u.c.
 
 
 
 

Video_reklāma

Jaunumu arhīvs