Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

KYOCERA MITA informē par jaunu A3 darba grupu daudzfunkciju kopētāju

KYOCERA MITA laiž klajā jaunu daudzfunkciju A3 iekārtu TASKalfa produktu klāstā – TASKalfa 300i. Ārkārtīgi uzticams un elastīgs, šis melnbaltais 30 kopiju/minūtē daudzfunkciju kopētājs nodrošina pilnīgu integrāciju biroja datortīklā un augstu dokumentu un iekārtu drošību.

Ar TASKalfa 300i Kyocera Mita turpina paplašināt savu HyPASS™ atvērtās programmatūras platformas produktus. Apvienojot Java-bāzētas aplikācijas ar atvērtu web servisa tehnoloģiju, Kyocera Mita jaunie A3 MFP atbalsta ne tikai iebūvētas programmatūras, bet arī aplikācijas, kuras darbojas uz ārējiem web-serveriem. Pieļaujot lietotāja displeja pielāgošanu, šī hibrīdā platforma ļauj organizācijām veidot jaunos MFP kā integrētu, organizācijas specifisku darba plūsmas sastāvdaļu. Vienalga – vai nepieciešamība pēc drošības protokoliem, uzskaites sistēmām vai citiem dokumentu pārvaldības aspektiem, iekārtu funkcijas (drukāšana, kopēšana, skanēšana vai faksu sūtīšana) tiek piemērotas uzņēmumu specifiskajiem procesiem un vajadzībām.
 
Elastība, drošība un uzticamība
Lai pasargātu organizācijas datus no potenciālajiem drošības draudiem, TASKalfa 300i atbalsta IPsec, Ipv6 un PDF šifrēšanu jau standartā. Vēl augstākam drošības līmenim, Kyocera Mita piedāvā papildus Datu Drošības Komplektu, kurš droši dzēš visus drukāšanas, kopēšanas vai skanēšanas procesā uz cietā diska saglabātos datus.
Plašais papildus aprīkojuma klāsts ļauj uzņēmumiem pielāgot TASKalfa 300i savām specifiskajām vajadzībām jebkurā laikā. TASKalfa 300i var tikt papildināta ar divām 500 lapu kasetēm, palielinot kopējo papīra ietilpību līdz 2,200 A4 lapām. Darbu atdalītājs nodrošina izdruku, kopiju un faksu izdruku savstarpēju atdalīšanu. Divi dažādi finišeri ir pieejami dokumentu grupēšanai, šķirošanai un skavošanai.
TASKalfa 300i raksturo liels un viegli nolasāms 8.5” pilnkrāsu skārienjūtīgs LCD lietotāja panelis ar intuitīvu komandu struktūru. Lietotāji gūst lielas priekšrocības no ātras un vienkāršasiekļūšanas visām funkcijām, neskatoties – vai iekārtu izmanto kā kopētāju, tīkla printeri, pilnkrāsu tīkla skaneri vai kā faksa sistēmu.
Ar drukāšanas ātrumu līdz 52 A4 lapām minūtē, nepārspējamu izturību un minimālu servisa nepieciešamību, ko nodrošina Kyocera Mita liela resursa komponentes, šie elastīgie daudzfunkciju kopētāji ir augsti produktīvs papildinājums jebkuram birojam vai darba grupām.
 
Jaunais daudzfunkciju kopētājs stiprina Kyocera Mita nesen ieviesto TASKalfa dizainu, kuru raksturo pusnakts zilā krāsa ar sudraba akcentiem. Kopā ar TASKalfa moto „Each and every task, whether simple or complex, will be performed in the highest quality and with the highest priority” (Katrs uzdevums, vienalga – vienkāršs vai sarežģīts, tiks izpildīts visaugstākajā kvalitātē un ar augstāko prioritāti). Pusnakts zilā krāsa simbolizē augstu izturību un produktivitāti elegantā dizainā, kamēr sudraba krāsa simbolizē augsto kvalitāti.
 
Ar ātrdarbību 30 A4 lapas minūtē, nepārspējamo iekārtas izturību un minimāliem dīkstāves laikiem, ko nodrošina Kyocera liela resursa komponentes, šis elastīgais un efektīvais daudzfunkciju kopētājs ir vērtība jebkurā departamentā vai darba grupā.
 
 

 


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs