Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Notable Solutions, Inc. produkts AutoStore pēc žurnāla Network World ir iekļauts Zaļo IT produktu TOPā

Notable Solutions, Inc. produkts AutoStore pēc žurnāla Network World ir iekļauts Zaļo IT produktu TOPā

AutoStori izvēlējās Informācijas Tehnoloģiju profesionāļi, pamatojoties uz tās spēju samazināt uzņēmumu nepieciešamību pēc papīra.

Notable Solutions, Inc. (NSI), vadošais decentralizētās skanēšanas un darba plūsmas risinājumu izstrādātajs, paziņo, ka NSI produkts AutoStore ir nosaukts kā viens no TOP 12 Zaļās IT produktiem. Prestižo Zaļās IT produktu lokā AutoStore tikusi kategorijā „Virzība uz elektronisko (bezpapīra) biroju” (Going paperless), identificējo AutoStore kā vienu no labākajām apkārtējās vides draudzīgiem risinājumiem, kas samazina uzņēmumu atkarību no papīra.

Network World un tās radniecīgā izdevuma Computerworld veiktajā „Zaļās IT” aptaujā, starp deviņdesmit piecām profesionālām IT organizācijām, kuras ievieš efektīvas, pārdomātas stratēģijas, lai nodrošinātu zaļo IT, Nsi AutoStore nosaukta kā viens no vispopulārākajiem „zaļajiem” IT produktiem un tehnoloģijām, kuras tiek izmatotas šodien.

„Es esmu lepns, ka IT profesionāļi atzīst AutoStore kā risinājumu, kas ļauj patiesi sasniegt zaļo IT, samazinot papīra apjomus organizācijās”, sacīja Mehdi Tehrranchi, Notable Solutions, Inc. galvenais izpilddirektors. „Tā kā informācijas satveršana un darba plūsmas automatizācija paplašina integrāciju ar biznesa procesiem, NSi turpina attīstīt produktu, lai piedāvātu saviem klientiem informācijas satveršanas risinājumus.”

NSi AutoStore satver papīra un eketronisko informāciju no kopētājiem, skaneriem vai printeriem, apstrādā to un nosūta lietotāja biznesa sistēmās vai aplikācijās. AutoStore panākumi ir saistīti ar daudzfunkciju kopētājiem, ar kuriem AutoStorei ir integrēti risinājumi vairāk kā 500 dažādiem MFP modeļiem. Panākumi rezultējas vairāk kā 25,000 AutoStore serveros, kas ir izvietoti pa visu pasauli.


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs