Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

KYOCERA MITA saņem prestižo Buyer`s Lab Inc. balvu – “Line of the Year” (” Gada labākie melnbaltie printeri”)

 

Atlasi veic ļoti pieredzējuši BLI darbinieki, speciālisti un redaktori pēc noteiktiem kritērijiem, kas izvirzīti biroja printeriem - testējot katra nozīmīgākā ražotāja iekārtas.

Balva atzīst labāko printeru ražotāju visā diapazonā, no mazām darba grupām – līdz departamentiem. Faktori, kas tika ņemti vērā izvēloties “Gada Labākā Līnija” iekļauj sevī uzticamību, kopējo ekonomiju, vienkāršību lietošanā, drukas kvalitāti un produktivitāti.

 Visi pieci testētie melnbaltie Kyocera printeri un MFP (FS-1320D, FS-1370DN, FS-4020DN, FS-1128MFP un FS-3140MFP) saņēma “Highly Recommended” novērtējumu pateicoties kopējajai izcilai veiktspējai BLI testos un sakrāja četrus individuālos “Pick (labākais)” novērtējumus, nodrošinot acīmredzamu balvas izvēli “Monochrome Printer Line of the Year” par labu Kyocerai.

 BLI Eiropas Laboratorijas vadītājs David Sweetnam teica, “Kyoceras melnbaltie printeri vienmēr ir bijuši ļoti spēcīgi pēc vērtības, ko tie piedāvā. No sākuma līmeņa modeļiem līdz departamentālajiem A3 printeriem, Kyocera iekārtas ir robusti un uzticami darba zirgi, kas var mierīgi izpildīt pat noslogotu darba grupu vajadzības. Ņemot vērā to, ka ECOSYS printeri izmanto lielas ietilpības izejmateriālus, šie modeļi ir pateicīgi budžetam un arī saudzīgi pret apkārtējo vidi.”

 


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs