Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Vēl ekonomiskāki un efektīvāki – jaunie Kyocera A4 formāta daudzfunkciju printeri/kopētāji

 

KYOCERA MITA laiž klajā 5 jaunus A4 formāta daudzfunkciju iekārtas. Šīs jaunās iekārtas atbilst visstingrākajām prasībām attiecībā uz iekārtu ergonomiku, drošību un funkcionalitāti. Samazināts elektroenerģijas patēriņš, intgrācija ar ID karšu lasītājiem nodrošina atbilstību visām moderna biroja prasībām.

Modeļi FS-1035MFP/DP un FS-1135MFP piedāvās maksimālas iespējas biroja lietotājiem ar izdrukas, kopēšnas un skanēšanas ātrdarbību līdz pat 35 A4 lapām minūtē. Standarta arpīkojumā iekļautā divpusējā druka divas reizes samazina papīra patēriņu, bet iebūvētā tīkla karte nodrošina iekārtas koplietošanu vairākiem lietotājiem/lietotāju grupām, samazinot iekārtas izmaksas uz vienu lietotāju. FS-1035MFP/DP unFS-1135MFPstandartā ir PCL un PostScript emulācijas, kas nodrošinās ātru pat lielu drukas darbu apstrādi un izdrukas tiks saņemtas maksimāli īsā laikā. Savukārt USB atmiņas slēgumvieta nodrošina tiešu izdruku no ārējās USB atmiņas vai arī skanēšanu uz USB atmiņu.

Produktīvai kopēšanas un skanēšanas darbu veikšanai abas iekārtas ir apgādāts ar 50 lapu automātisku divpusējo oriģinālu padevi, maksimāli atslogojot uzdevumu izpildi.

Ar jaunajiem modeļiem lietotāji var skanēt dokumentus uz failu mapēm, e-pastu, FTP, tieši uz aplikāciju vai pat noteiktu darba plūsmu.

Modeļi  FS-1030MFP, FS-1030MFP/DP un FS-1130MFPpiedāvā precīzi tās pašas iespējas, ko FS-1035MFP/DP un FS-1135MFP, bet ar zemāku ātrdarbību – 30 A4 formāta lapas minūtē.

Visas iekārtas jau bāzes aprīkojumā piedāvā kopēšanas, tīkla drukas un krāsu skanēšanas iespējas, bet modeļiFS-1130MFPun FS-1135MFP arī faksa/PC faksa funkcionalitāti.

Kyocera Mita piedāvā jaunos modeļus ar 2 gadu ražotāja garantiju, tai pat laikā prasīgākiem lietotājiem ir pieejami garantijas paplašinājumi līdz 3, 4 un pat 5 gadiem.

ECOSYS tehnoloģija nodrošina viszemākās lietošanas izmaksas savā klasē, kā arī fotocilindra un nesēja garantiju 3 gadus vai 100 000 izdrukas, tā samazinot klientu izdevumus līdz minimumam.


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs