Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

KYOCERA MITA maina nosaukumu uz KYOCERA Document Solutions

Informācija ir katras organizācijas sirds. KYOCERA MITA ir nodrošinājusi apskaužamu reputāciju, kā uzticams krāsu un melnbalto printeru un daudzfunkciju iekārtu piegādātājs, iekārtu – kuras ir uzticamas un ekonomiski uzliek informāciju uz papīra.

Nosaukuma maiņa uz Kyocera Document Solutions atspoguļo evolūciju organizācijā, kura atbalsta iekārtu, programmatūras un servisa integrāciju vienotā kopumā. Izmaiņas apstiprina Kyocera Document Solutions kā biznesa veicinātāju saviem klientiem, komunikācijas racionalizētāju, produktivitātes paaugstinātāju, lietošanas izmaksu samazinātāju un ikdienas darbu vienkāršotāju.
 Risinājumi – uzņēmuma sirds
Jaunais nosaukums ir pēdējais solis uzņēmuma transformācijā, kura ir attīstījusies vairākus gadus. Kyocera Pārvaldīto Dokumentu Serviss (KPDS) norāda par uzņēmuma fokusu uz visu informācijas plūsmu uzņēmumā, nevis šauru orientāciju tikai uz informācijas drukāšanu.
Kyocera Pārvaldīto Dokumentu Servisu izaugsme atspoguļo Globālās Servisa Nodaļas izaugsmi, kura tika radīta katrā valstī, lai nodrošinātu nemitīgi augošo starptautisko klientu skaitu. Šie notikumi mainīja uzņēmumu tādā mērā, ka jaunais nosaukums ir gan nepieciešamība, gan arī atbilstošs.
Oliver Kreth - Eiropas Mārketinga direktors summējot izmaiņas atzīmē: „Kyocera Document Solutions ir izaugsmes gadu kulminācija. Novietojot savus klientus mūsu biznesa centrā un attīstot risinājumu un servisu portfeli, kas atbilst viņu vajadzībām, mēs radījām spēcīgu platformu nākotnes izaugsmei.”
 Risinājumu izaugsmes nozīmīgums
Veidojot attiecības ar industrijas nozīmīgākajiem partneriem un izstrādājot savus risinājumus Kyocera Document Solutions ieņem ideālu pozīciju, lai nodrošinātu informācijas nokļūšanu uz papīra vai elektroniskā formātā, izplatīt to attiecīgajās aplikācijās vai repozitorijos un nogādāt to uzņēmuma darbiniekiem.
Izplatīšanas kanālu priekšrocības
Kyocera Document Solutions plašais iekārtu un programmatūras spektrs tiek prasmīgi atbalstīts ar partneru palīdzību. Partneri apvieno vietējās piegādes un lietotāju atbalstu nodrošinot atgriezenisko saiti ar Kyocera Document Solutions.
 Par Kyocera Documents Solutions Europe B.V.
Kyocera Document Solutions ir viens no vadošajiem biroja dokumentu risinājumu uzņēmumiem. Produktu un servisu klāstā ietilpst ECOSYS printeri, uzticami daudzfunkciju printeri, augstas kvalitātes ekspluatācijas materiāli, visaptverošs programmatūrisko risinājumu klāsts un Pārvaldāmo Dokumentu Serviss (PDS). Kyocera Document Solutions nodrošina inovatīvu produktui izstrādi, kuri veidoti un liela resursa komponentēm. Tās lietotājiem nodrošina zemas kopējās lietošanas izmaksas un augstu efektivitāti darbavietā. Risinājumu portfelis un Pārvaldītie Dokumentu Servisu nodaļa palīdz lietotājiem samazināt izmaksas un samazina kaitīgo ietekmi uz vidi, tajā pat laikā paaugstinot efektivitāti un svarīgāko biznesa procesu stabilitāti.

Video_reklāma

Jaunumu arhīvs