Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

KYOCERA Document Solutions ievieš Kyocera Mobile Print aplikāciju

Ar Bring Your Own Device (BYOD) mobilitāti, lietotāji vēlas savienot savas iPhone, iPad vai Android** viedtālruņus un planšetdatorus ar uzņēmuma infrastruktūru. Ar Kyocera inovatīvajām tehnoloģijām, kuras savieno daudzfunkciju printerus un mobilās aplikācijas, lietotāji iegūst patiesi mobilu biroja vidi, lai varētu vienkāršā veidā drukāt un skanēt tieši no savām mobilajām ierīcēm.

Oliver Kreth, Kyocera Document Solutions Mārketinga direktors saka: „Ar Kyocera Mobile Print, lietotājie vra drukāt un skanēt failus no saviem viedtālruņiem un planšetdatoriem uz Kyocera printeriem un daudzfunkciju printeriem (MFP). Kyocera Mobile Print ļauj lietotājiem vienkāršot savu ikdienas dokumentu plūsmu, padarot to ātrāku un vienkāršāku izmantojot iOS un savietojamus Android viedtālruņus un planšetdatorus darba vietās.”
 
Kyocera Mobile Print piedāvā sekojošu funkcionalitāti:
  • Ierīču atrašana tīklā: Vienkārša un ātra WiFI izmantošana, lai atrastu Kyocera printerus un MFP
  • Drukāšana: Drukā fotogrāfijas, dokumentus vai web lapas saglabātas uz mobilajām ierīcēm no dažādien failu formātiem ieskaitot PDF, JPEG, PNG, TXT un HTML. Uz iOS ierīcēm tiek atbalstīti arī failu formāti veidoti iWork un Microsoft Office aplikācijās.
  • Darbu Uzskaite: Izseko drukas darbiem, ja Darbu Uzskaite ir aktivizēta uz MFP vai printera
  • Skanēšana: Skanē dokumentus no Kyocera MFP un sūta tos uz mobilo ierīci
  • E-pasts: Vienkārša saglabāšana un dokumentu koplietošana sagalabājot aplikācijā kā e-pasta pielikumus
 
Atbalstītās iekārtas
iPhone, iPad un iPod Touch ar iOS 4.2 vai augstāku
Android viedtālruņi ar  Android 2.2 vai augstāku
Android Tablet PCs ar Android 3.0 vai augstāku
Kyocera printeri un MFP iekārtas ar  PDF-Direct Print 1.4 vai augstāku
Kyocera Mobile Print aplikāciju var lejupielādēt bez maksas no  Google Play (Apps store) vai  iTunes (iOS App stores)
 
* Kyocera Mobile Print ir Kyocera Document Solutions Inc. īpašums.
** iPhone un iPad ir Apple Inc. preču zīmes reģistrētas ASV un citās valstīs. AndroidTM ir Google Inc. preču zīme.
 
Par Kyocera Documents Solutions Europe B.V.
Kyocera Document Solutions ir viens no vadošajiem biroja dokumentu risinājumu uzņēmumiem. Produktu un servisu klāstā ietilpst ECOSYS printeri, uzticami daudzfunkciju printeri, augstas kvalitātes ekspluatācijas materiāli, visaptverošs programmatūrisko risinājumu klāsts un Pārvaldāmo Dokumentu Serviss (PDS). Kyocera Document Solutions nodrošina inovatīvu produktui izstrādi, kuri veidoti un liela resursa komponentēm. Tās lietotājiem nodrošina zemas kopējās lietošanas izmaksas un augstu efektivitāti darbavietā. Risinājumu portfelis un Pārvaldītie Dokumentu Servisu nodaļa palīdz lietotājiem samazināt izmaksas un samazina kaitīgo ietekmi uz vidi, tajā pat laikā paaugstinot efektivitāti un svarīgāko biznesa procesu stabilitāti.

Video_reklāma

Jaunumu arhīvs