Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

Kyocera Ekoloģiskākie un Ekonomiskākie printeri, kādi vispār radīti

 

 

Kyocera Document Solutions paziņo par jauniem ātrdarbīgiem vidējas un lielas jaudas klases A4 formāta lāzera printeriem – FS-2100D, FS-2100DN, FS-4100DN, FS-4200DN un FS-4300DN.
 
FS-2100D un FS-2100DN ir pozicionēti kā vidēji lielu darba grupu printeri, kas var būt arī piemēroti specifiskām vajadzībām, piemēram, FS-2100D ir lokāli (USB) pieslēdzams printeris prasīgam lietotājam, tajā pat laikā printerim var pieslēgt paralēlo portu īpašām drukas prasībām.
 
FS-4100DN piedāvā plašākas papīra apstrādes iespējas un ir piemērots jebkura lieluma darba grupām.
 
FS-4200DN un FS-4300DN paredzēti lielām darba grupām vai īpaši noslogotām vietām, kam nepieciešama liela ātrdarbība un iespēja drukāt lielus apjomus par viszemākajām izmaksām. Ideāli piemēroti ERP sistēmām, kur kā zināms bieži tiek ģenerēti lieli izdruku apjomi iespējami īsā laikā.
 
Minimizēta ietekme uz vidi
Jaunajos printeros tiek izmantotas liela resursa tehnoloģijas – detaļu maiņas cikls ir 500 000 izdrukas (FS-4x00DN modeļos). Tāpat šie printeri piedāvā zemāko elektroenerģijas patēriņu (TEC) savā klasē. Dzīves cikla ietekme (Life Cycle Assessment) ir samazināta par 30% salīdzinot ar esošo printeru paaudzi. Dažu detaļu ražošanā tiek izmantots Biomasas plastikāts, kā arī liela resursa komponentes samazina nepieciešamību pēc resursiem, kā arī ietekmi uz vidi.
 
Ekonomiskākie A4 formāta lielas ātrdarbības printeri
Liela resursa maināmās detaļas (500 000 izdrukas) būtiski samazina servisa izmaksas, savukārt lielas ietilpības tonera kasetnes nodrošina zemākas izmaksas un mazāku lietotāja starpniecību. Turklāt pašu iekārtu cenas ir zemākas kā esošajiem modeļiem, kas vēl vairāk samazina kopējās lietošanas izmaksas jeb TCO. Standarta Dupleksa funkcionalitāte samzina papīra patēriņu par 50%, bet pieejas kontrole (Drošības funkcija) pasargā no neautorizētas un nevajadzīgas drukas.
 
Lietošanas ērtības
Jaunie modeļi ir apgādāti ar lielu 5 rindu LCD displeju, kā arī ar ciparu-burtu tastatūru, kas būtiski palielina iekārtas izmantošanas ērtības. Tagad tādas funkcijas – kā darbu izdrukāšana no atmiņas, biežāk lietojamo darbu saglabāšana, paroles vai PIN koda ievadīšana ir ātra un vienkārša. Ar ārējo USB Host interfeisu PDF, JPEG, TIFF un XPS failu izdruka var tikt veikta tieši no USB atmiņa, bet datora izmantošanas.
 
Produktīvi un uzticami printeri
Jaunie printeri ir apgādāti ar jaudīgiem Power PC procesoriem, kas nodrošina ātrdarbību līdz pat 60 izdrukām minūtē. Tīkla moduļi ar Gigabita pieslēgumu un atmiņu 256 MB apstrādā pat kompleksus darbus ārkārtīgi viegli. Un ja tomēr arī tas ir par maz, tad atmiņu var palielināt līdz pat 1280 MB un/vai pievienojot papildus HDD.
 
Efektīva papīra apstrāde
Standarta papīra ietilpība 600 loksnes – 500 lapu kastes A4, A5, A6 formātam un 100 lapu rokas padeve A4-A6 formātam, var tikt palielināta līdz pat 2600 lapām, izveidojot jaudīgu sistēmu kompleksiem drukas darbiem. Jau standarta aprīkojumā esošā papīra padeves kasete printeriem FS-4x00DN ļauj izmantot A6 formāta papīru, kas ir ļoti pieprasīta iespēja medicīnas sfērā Eiropā.
 
Pieejamība
Jaunie printeri Kyocera FS-2100D, FS-2100DN, FS-4100DN, FS-4200DN un FS-4300DN ir jau pieejami pie Kyocera Document Solutions autorizētā izplatītāja Latvijā – SIA 4PRINT, kā arī caur 4PRINT partneru tīklu.
Visiem 4PRINT un 4PRINT partneru tīklā iegādātiem modeļiem ir 2 gadu ražotāja garantija, kas tiek nodrošināta Latvijā, turklāt tā var tikt paplašināta līdz pat 5 gadiem.

 


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs