Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

KYOCERA saņemt 10 BLI ziemas balvas par izcilajām A3/A4 iekārtām un energoefektivitāti.

 

KYOCERA Document Solutions, viens no pasaules vadošajiem dokumentu risinājumu uzņēmumiem, paziņo par 10 BLI (Buyers Laboratory) balvām vairākām Kyocera A3 un A4 formāta iekārtām. Kyocera tika uzslavēta par nebijušu uzticamību, izcilu krāsu izdruku kvalitāti un lieliskām apkārtējai videi draudzīgām tehnoloģijām. Balvas kritēriji ir ļoti stingri un Kyocera izcēlās ar funkcionāli izcili attīstītām īpašībām visā iekārtu klāstā, ļaujot uzņēmumam sasniegt BLI prestižo "Winter Pick" balvu.

Šis apbalvojums tika dots pēc ilgstošiem vairāku mēnešu testiem. Testa periodā Kyocera iekārtas citu vidū izcēlās ar uzticamību un saņemtajām augstākajām atzīmēm par attēlu kvalitāti. Īpaši tika pieminēta Kyocera daudzpusīgā atvērtās programmatūras platforma - HyPAS, un izcilā kopējā ekonomija un produktivitāte.

Kyocera ieguva atzinību arī par tās izdruku kvalitāti un izcilajām lietošanas funkcijām. Iespēju bagātais, intuitīvais KX 6.0 draiveris ir standartā visām iekārtām un piedāvā elastību un efektivitāti. TASKalfa un ECOSYS modeļu tehnoloģijas testā apliecināja draudzīgumu apkārtējai videi un kā atzīmēja Martin Soane, BLI Eiropas laboratorijas vadītājs, "Kad uzticamība iet kombinācijā ar lielu vidējo tonera resursu un liela resursa fotocilindriem, lietotāji var rēķināties ar minimālām iekārtu dīkstāvēm un, nepārprotami, ar zemām lietošanas izmaksām”.


Izcilas A3 un A4 daudzfunkciju iekārtas

"Kyocera piedāvā ievērojamu veiktspēju, uzvarot gandrīz katrā vidējas līdz lielas jaudas iekārtu kategorijā, gan melnbaltajās, gan krāsu iekārtās", atzīmē Pete Emory, BLI testēšanas laboratorijas direktore. "Atkal un atkal, Kyocera mūs pārsteidz ar tās konsekvenci visā iekārtu spektrā un tās skaidro uzsvaru uz lietotāju ērtībām", viņš turpina.

TASKalfa 3010i, 3510i un 8001i bija uzvarētāji melnbaltajā kategorijā, savukārt, TASKalfa 3551ci, 6551ci un 7551ci bija uzvarētāji krāsu kategorijā. Visas iekārtas visvairāk izceļas ar izcilo uzticamību un vienkāršo lietošanu. BLI testētāji slavē šos modeļus par ērtajām funkcijām, piemēram, iespēju ar vienu taustiņu pievienot izvēlnei funkciju īsceļus, uzlaboto drukas draiveri, kurš iekļauj sevī PCL un PostScript emulācijas ar iespēju lietotājam vienkārši pārslēgties starp tām.

Par priekšzīmīgo attēlu kvalitāti un HyPAS atvērto arhitektūru ECOSYS M3550idn tika apbalvots ar BLI Winter 2015 Pick balvu par izcilību A4 melnbalto daudzfunkciju iekārtu kategorijā vidējām un lielām darba grupām. Šī lāzera daudzfunkciju iekārta (MFP) ar 50 lapu minūtē ātdarbību izrādījās ļoti uzticama, testa laikā reģistrējot tikai vienu iesprūdumu un neprasot nevienu servisa pakalpojumu līdz pat 125 000 izdruku.

Maki Nagao, KYOCERA Document Solutions mārketinga vadītāja skaidro: "Kyocera HyPAS platforma ir standarts visiem testā uzvarējušiem modeļiem. Tā ir iekārtu uzticamības un unikālas elastības kombinācija, ko piedāvā HyPAS, ieskaitot tādas aplikācijas kā Kyocera MyQ, kura kontrolē un nodrošina drukas drošību, kas padara integrāciju ar esošo tīkla infrastruktūru tik vieglu. Iekārtas arī nodrošina integrētu druku no mobilajām ierīcēm - tālruņiem, planšetdatoriem, kas ir neatņemama ikdienas darbaplūsmas sastāvdaļa."


Izcili sasniegumi energoefektivitātē

Kyocera turpina savu apņemšanos būt labākajam savā klasē energoefektivitātē. Salīdzinot A4 melnbaltos MFP pa ātrumu klasēm, abi modeļi ECOSYS M3550idn un ECOSYS M3560idn BLI testā patērē par 47% mazāk elektroenerģijas, un ECOSYS M6526cdn par 43% mazāk elektroenerģijas kā vidējais rādītājs klasē. Katra iekārta arī piedāvā tonera ekonomiju drukas un kopēšanas režīmā, kā arī testa režīmu, kurš palīdz samazināt papīra un izejmateriālu patēriņu.

Maki Nagao, KYOCERA Document Solutions mārketinga vadītāja komentē: "Šīs balvas atzīst mūsu sasniegumus, ražojot pievilcīgus produktus, kas atbilst visaugstākajiem standartiem un ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Samazinātais enerģijas patēriņš palīdz ierobežot CO2 emisiju un samazina enerģijas izmaksas. Pateicoties mūsu liela resursa komponentēm, KYOCERA iekārtas izceļas pārējo ražotāju vidū, kad vērtējam ekspluatācijas izmaksas un atkritumu samazināšanu. Iekārtas atbilst Blue Angel un daudzu citu apkārtējās vides aizsardzības standartu prasībām. Mūsu iekārtu uzticamības un klientiem pielāgojamo biznesa risinājumu kombinācija veido ļoti spēcīgu piedāvājumu, kuru var integrēt praktiski ikvienā vidē."

Modelis

Winter Pick 2015

TASKalfa 3010i

Izcili 21-30 ppm A3 melnbaltie MFP kategorijā

TASKalfa 3510i

Izcili 31-40 ppm A3 melnbaltie MFP kategorijā

TASKalfa 3551ci

Izcili 31-40 ppm A3 krāsu MFP kategorijā

TASKalfa 6551ci

Izcili 61-70 ppm A3 krāsu MFP kategorijā

TASKalfa 7551ci

Izcili 71-80 ppm A3 krāsu MFP kategorijā

TASKalfa 8001i

Izcili 71-80 ppm A3 melnbaltie MFP kategorijā

ECOSYS M3550idn

Izcili A4 Melnbaltie MFP vidējām un lielām darba grupām

ECOSYS M3550idn

Izcili sasniegumi Enerģijas patēriņā

ECOSYS M3560idn

Izcili sasniegumi Enerģijas patēriņā

ECOSYS M6526cdn

Izcili sasniegumi Enerģijas patēriņā
Par BLI Pick

Ar savu Pick balvu BLI divreiz gadā dod atzinību iekārtām, kuras parāda vislabāko sniegumu vispusīgos un intensīvos BLI testos.
BLI balvas ir unikālas tajā ziņā, ka balstās uz stingriem laboratorijas testiem, kuru veikšana aizņem aptuveni divus mēnešus. Novērtējumā ietver plašu izturības testu, kura laikā katra iekārta tiek testēta ar ražotāja noteikto maksimālo noslodzi. BLI izturības tests ir unikāls starp biroja iekārtu novērtējumiem un dod BLI unikālu iespēju novērtēt uzticamību, kas ir kritisks faktors pircējiem un IT vadītājiem.
Citi veiktspējas aspekti ietver iekārtas izmantošanas ērtību un vienkāršību, papīra padevi, produktivitāti, kā arī iekārtas vērtību. Katra iekārta, kura sekmīgi iziet BLI testu, saņem BLI Recommended vai Highly Recommended zīmogu un BLI Sertifikātu par uzticamību, un labākās iekārtas pretendē uz PICK balvu. Līdz ar to BLI PICK ir grūti iegūstama balva, kam pircēji un IT vadītāji var uzticēties, pieņemot lēmumus par iekārtu iegādi.
 

Par KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions ar galveno mītni Osakā, Japānā ir vadošais attēlveidošanas un dokumentu risinājumu ražotājs, iekļaujot krāsu un melnbaltas daudzfunkciju iekārtas (MFP) un printerus. Kyocera iekārtas ir slavenas ar unikālo liela resursa tehnoloģiju, kura nodrošina lielisku uzticamību un mazāk atkritumu, kā rezultātā zemākās kopējās lietošanas izmaksas (TCO - Total Cost of Ownership) visā produktu dzīves ciklā.
KYOCERA Document Solutions produktu klāstā nav tikai iekārtas. Pilns biznesa aplikāciju un konsultāciju servisu komplekts ļauj klientiem optimizēt un pārvaldīt savu dokumentu plūsmu, tādējādi izmantojot pilnu iekārtu potenciālu. KYOCERA Document Solutions ir daļa no KYOCERA korporācijas, pasaulē vadošā superizturīgās keramikas un ar to saistīto produktu izstrādātāja un ražotāja, kura produktu klāstā ir telekomunikāciju ierīces, pusvadītāju paketes un elektroniskās komponentes.

 


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs