Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

KYOCERA krāsu printeri saņem prestižo ‘red dot award’ balvu.

Kyocera krāsu printeri FS-C5100DN, FS-C5200DN un FS-C5300DN nesen saņēmuši pasaulē slaveno ‘red dot award’ balvu. Kompaktos biroja krāsu printerus Kyocera tikai nesen sāka ražot, un to dizains izstrādāts Porsche Design Studio Austrijā.


Jaunie Kyocera krāsu printeri FS-C5100DN, FS-C5200DN un FS-C5300DN izceļas ar skaidru, funkcionālu formu, augtas kvalitātes izdruku un inovatīvām tehnoloģijām, nodrošinot atbilstību augstākajiem dizaina un funkcionalitātes standartiem.

 Šie kompaktie printeri ir ne tikai ļoti efektīvi un produktīvi biroja krāsu drukai, bet tie iezīmē arī jaunu kvalitātes un lietošanas ērtuma standartu, pateicoties visjaunākajai kontroliera tehnoloģijai un jaunam sfēriskam tonerim. Papildus printeru ātrdarbībai (21 un 26 A4 krāsu izdrukas minūtē) to svarīgākās iezīmes ir tīkla pieslēgums un abpusēja druka standartā, kā arī liela papīra ietilpība 650 lapām. Lielisku izdruku kvalitāti nodrošina paplašināts krāsu spektrs, jaunais uzlabotais sfēriskais toneris, 9600 dpi ekvivalenta izšķirtspēja un jauna krāsu menedžmenta sistēma.

Iekārotā un prestižā ‘red dot’ balva tiek piešķirta produktiem ar izcilu dizaina kvalitāti. Žūrija, kuras sastāvā ir slaveni dizaineri un dizaina eksperti no visas pasaules, vērtē produktus pēc dažādiem kritērijiem, piemēram, inovācija, funkcionalitāte, kvalitāte un ergonomika. „red dot award” ir pasaulē slavens konkurss; saņemot vairāk kā 11 000 pieteikumus no 61 valsts, tas ir viens no pasaulē lielākajiem dizaina konkursiem.


Plašāku informāciju par ‘red dot award’ varat atrast
www.red-dot.de.


Porsche Design Studio

Porsche Design Studio (atrodas Zell am See, Austrijā) iezīmējas ar atšķirīgu, nenovecojošu un nekļūdīgu dizainu, kas raksturīgs visiem Porsche Design Group produktiem. Studija nodarbojas arī ar industriālo un produktu dizainu citu uzņēmumu produktiem. Šodien Porsche Design Studio ir viens no pazīstamākajām dizaina uzņēmumiem Eiropā.

 


Video_reklāma

Jaunumu arhīvs