Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

ECOSYS

 

 
ECOSYS – būtisks tehnoloģijas izrāviens

Mēs saskaramies ar globālām apkārtējās vides problēmām, un mums katram savā vietā vajadzētu atbildīgi rīkoties. Tāpēc bija tikai dabiski, ka 1992. gadā Kyocera – kompānija, kas dibināta 1959. gadā, un kuras pastāvīgā misija ir IT attīstība, inovācijas un ekoloģija – kļuva par pasaulē pirmo bezkārtridžu tehnoloģijas lāzerprinteru izstrādātāju pasaulē. Kyocera ECOSYS tehnoloģijai ir tieša un daudzveidīga ietekme uz ekoloģiju. ECOSYS tehnoloģija izmanto, piemēram, patentētus amorfā silīcija fotocilindrus un citas liela resursa komponentes, līdz ar to printeriem nepieciešams tikai viens izejmateriāls – toneris, nevis dārgā kārtridžu sistēma. Protams, ECOSYS ir daudz vairāk kā mehānika – tas ir princips, kas izriet no koncepcijas.

Printeru izstrādē Kyocera fokusējas uz trim faktoriem:

  • Ekonomija
  • Ekoloģija
  • Sistēmas druka

 

EKOnomija

Kyocera tehnoloģija ir ne tikai cenā konkurētspējīga, bet būs būtiski lētāka lietošanas izmaksās.


Zemākas lietošanas izmaksas

Kopējās lietošanas izmaksas (TCO – Total Cost of Ownership) Kyocera iekārtām ir nemainīgi zemākās visās iekārtu klasēs. Šeit iekļautas visas izmaksas: gan tiešās - pirkuma cena, nomas izmaksas utmldz., gan netiešās – servisa apkalpošana, izejmateriāli, rezerves daļas, apdrukas materiāli, elektroenerģijas, administrēšanas izmaksas. Kompānijās, kurās daudz drukā un kopē, tehnikas izejmateriālu izmaksas var dramatiski pieaugt, īpaši iekārtām ar dārgo kārtridžu tehnoloģiju (kārtridžs satur fotocilindru, attīstītāju, toneri, attīrošo nazi u.c. detaļas). Kyocera ECOSYS tehnoloģija būtiski samazina šīs izmaksas – bezkārtridžu druka nozīmē mazāku izejmateriālu maiņu, turklāt milzīga resursa izturīgās Kyocera iekārtu komponentes samazina servisa nepieciešamību un būtiski paildzina detaļu maiņas ciklu.

 

EKOloģija

Augsti efektīvs enerģijas izmantojums nozīmē mazāku piesārņojumu un mazāku dažādu resursu izlietojumu.

 
Liela resursa komponentes

Kyocera unikālā erudīcija keramikas industrijā bija pasaulē pirmā amorfā silīcija fotocilindra izstrādes katalizators. Šāda fotocilindra virsma pēc cietības atpaliek tikai no dimanta. Detaļu izturības princips tika attīstīts vēl tālāk, līdz ar to Kyocera printeri ir paredzēti ļoti lielām noslodzēm. Smalkās keramikas daļiņas, kas ir Kyocera „Ecotone” tonera sastāvā, drukas gaitā nepārtraukti pulē un atjauno cilindru. Kyocera fotocilindri paredzēti līdz pat 500 000 izdruku, kamēr citu ražotāju cilindri paredzēti tikai līdz 100 000 izdruku. Jāpiezīmē, ka lieljaudas Kyocera iekārtu fotocilindri paredzēti līdz pat 5 miljonu izdruku resursam.

Izturīgie ECOSYS fotocilindri padarīja reālas jaunas papīra padeves iespējas – papīra lapas līdz pat 250 g/m2 iet cauri iekārtai, neietekmējot fotocilindru. Papīra formātus var variēt, arī izmantojot vairākas kasetes, un ir iespējams noteikt speciālus papīra formātus un tipus, tāpat kā rokas padeves izmantojumu.

Jaunās Kyocera iekārtas neizdala kaitīgo ozonu. Tradicionālā tehnoloģijā elektriskie lādiņi printerī reaģē ar skabēkli gaisā, tādējādi veidojot ozonu. Ieviešot pasaulē pirmo pozitīvi lādēto fotocilindru, elektriskie lādiņi netiek zaudēti gaisā, līdz ar to ozons neveidojas.

Tradicionāli parastajos printeros tiek izmantoti kārtridži, kas satur fotocilindru, attīstītāju, toneri, attīrošo nazi u.c. detaļas vienā, vienreizējai lietošanai paredzētā blokā. Kad toneris ir beidzies, viss kārtridžs jāmet laukā un jāaizvieto ar jaunu un dārgu. Turpretim visos Kyocera modeļos ir bezkārtridžu princips, un toneris ir nomaināms atsevišķi. Tāpēc Kyocera Mita iekārtām nav vajadzības mainīt kaut ko citu bez tonera. Turklāt Kyocera toneri paredzēti lieliem resursiem, tā samazinot lietotāja iejaukšanās nepieciešamību. Rezultātā Kyocera printeri rada mazāk atkritumu kā jebkurš cits salīdzināms produkts, vienlaikus piedāvājot viszemākās lietošanas izmaksas.

 

SIStēmas druka

Nodrošināta ļoti augsta produktivitāte un izdruku kvalitāte prasīgiem lietotājiem visā pasaulē.


Modularitāte un funkcionalitāte

Parasti printeris tiek izvēlēts, vērtējot darba specifiku un drukas apjomu vajadzības pirkuma brīdī. Bet kas notiek tad, kad kompānija attīstās un vajadzības mainās? Ar Kyocera Mita ECOSYS produktiem Jums nebūs jāuztraucas – tiem pieejams plašs papīra padeves un finišējošo papildiekārtu, kā arī papildus funkciju klāsts. Kyocera iekārtas bez problēmām tiek galā ar biezu vai plānāku papīru, uzlīmēm, kodoskopu plēvēm u.c. materiāliem. Tas nozīmē, ka sākuma investīcijas izturīgā, uzticamā dokumentu menedžmenta sistēmā saglabājas vērtīgas un drošas līdztekus visām priekšrocībām, kas bija pirkuma lēmuma pamatā. Iekārtu papildināšana un funkcionalitātes paplašināšana ir vienmēr iespējama, palielinot ieguvumus no ilgtermiņa investīcijām, īpaši gadījumos, ja kompānija aug. Tehnoloģiskais progress nozīmē, ka datorvides un tīkli visu laiku attīstās: iekārta, kas strādās jebkurā atzītā tīklā, nebūs jāliek malā un nebūs jāatzīst par nederīgu.

Visās Kyocera iekārtās tiek izmantota viena tīkla karte. Visām Kyocera iekārtām ir viens universāls draiveris, kurš ietver sevī PCL, PostScript u.c. emulācijas. Jūs varat būt droši, ka Kyocera iekārtas drukās no jebkuras datorvides, no jebkuras aplikācijas, un iekārtas administrēšana būs ērta un vienkārša. Būtiska Kyocera piedāvājuma sastāvdaļa ir arī ļoti daudzveidīgie un efektīvie programmatūras risinājumi iekārtu administrēšanai un iekārtu pielāgošanai dažādām izdruku, dokumentu menedžmenta un drošības vajadzībām. Kyocera Mita iekārtas ir izstrādātas, lai paaugstinātu Jūsu kompānijas darba produktivitāti.

Balvas un atzinības

Kyocera Mita iekārtas visā pasaulē ir atzītas to inovatīvās tehnoloģijas un draudzīguma apkārtējai videi dēļ. Citi ražotāji var teikt, ka otrreizēja pārstrāde ir solis uz priekšu, bet, neapšaubāmi, tādu produktu izstrāde, kas būtiski samazina pārstrādes vajadzību, ir reāla alternatīva, un šeit Kyocera Mita ir galvas tiesu pārāka par konkurentiem. ECOSYS nav nenozīmīga piedeva – tā ir (un vienmēr būs) izstrādes un attīstības degpunktā. Kopš ECOSYS izstrādes sākuma Kyocera ir attīstījusi arī ECOSYS tehnoloģiju krāsu iekārtām - 2003. gadā tās pirmoreiz tika tirgū piedāvātas.