Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

KYOCERA

Kyocera korporācija

Kyocera dibināta 1959. gadā. Tās sākotnējais nosaukums - Kyoto Ceramics (no saīsinājuma ir radies pašreizējais nosaukums), specializācija - smalkā keramika. Kyocera korporācijas izaugsmē vērojama kolosāla attīstība apkārtējai videi draudzīgu produktu ražošanā un nepārprotams fokuss uz dzīves kvalitātes uzlabošanu.

Šodien Kyocera ir viens no pasaules vadošajiem ražotājiem visprogresīvāko tehnoloģiju keramikas, elektronikas komponenšu, saules enerģijas pārveidotāju, telekomunikāciju produktu un biroja tehnikas nozarēs. Šie resursi tiek veltīti trīs galvenajām korporācijas jomām: informācija un komunikācijas, apkārtējās vides aizsardzība un dzīves kvalitātes uzlabošana. Patreiz Kyocera grupā ietilpst apmēram 170 kompānijas, un tā nodarbina apmēram 61 500 cilvēkus vairāk kā 20 valstīs, ar centrālo biroju Kyoto, Japānā.

Korporācija veic ļoti daudzas sociālas aktivitātes, ieskaitot Kyocera Mākslas muzeju, Bērnu ceļojumu programmu un Kyoto balvu, kas tiek pasniegta par izciliem sasniegumiem trīs kategorijās: Progresīva tehnoloģija, Fundamentālās zinātnes, Māksla un filozofija.

Dzīves globālo izmaiņu tempam paātrinoties, Kyocera paliek vadošās pozīcijās, vienmēr radot patiesas vērtības.

 

Kyocera Document Solutions

Kyocera Document Solutions korporācija ir divu visinovatīvāko dokumentu menedžmenta kompāniju apvienošanās rezultāts, apvienojot digitālu attēla veidošanu un reproducēšanu, milzīga resursa bezkārtridža tehnoloģiju un zemu izmaksu druku. Kyocera Mita patreiz nodarbina apmēram 10 140 cilvēkus, un tās gada apgrozījums sasniedz 1,8 miljardus eiro.

Kyocera un Mita apvienošanās iniciēja globālu kompānijas restrukturizāciju, kas paātrināja tīkla dokumentu menedžmenta sistēmu izstrādi. Patreiz Kyocera Mita piedāvā pilnīgu risinājumu jebkurai drukas, kopēšanas, skanēšanas vai faksa vajadzībai – ar plašu klāstu progresīvu, apkārtējai videi draudzīgu produktu, kuri garantē ļoti zemas kopējās lietošanas izmaksas (TCO) un izcilu uzticamību.

 

 

Kyocera Document Solutions produktu klāstā ir lāzerprinteri, digitālie kopētāji un daudzfunkciju iekārtas, ieskaitot krāsu iekārtas un lielformāta iekārtas.

 

 

Priekšrocības. Pārbaudītais un kvalitatīvais Kyocera drukas kontrolieris un unikālā, inteliģentā programmēšanas valoda PRESCRIBE šobrīd ir integrēta visos Kyocera printeros un daudzfunkciju iekārtās (DFI). Arī daudzas citas komponentes kopētājos un printeros ir identiskas - kopētāji un printeri ir izstrādāti uz kopējas tehnoloģijas bāzes. Tas ne tikai ļauj samazināt izmaksas, bet nodrošina pilnīgākos un efektīvākos dokumentu menedžmenta risinājumus. Kyocera Document Solutions ir unikāls ražotājs, kas kvalitatīvus lāzerdrukas risinājumus piedāvā vienlaikus ar lieliskām daudzfunkciju iekārtām.

Lietotāji iegūs no Kyocera produktiem, kas nodrošina kopējus un savietojamus risinājumus printeriem un daudzfunkciju iekārtām. Kyocera iekārtas ļauj racionāli plānot dokumentu plūsmu jebkurā birojā. Turklāt pārbaudītā amorfā silīcija fotocilindra un citu milzīga resursa detaļu tehnoloģija, kuru izstrādājusi Kyocera, patreiz ir izmantota visos Kyocera produktos – rezultātā Kyocera piedāvā ļoti uzticamas iekārtas ar lielākiem servisa apkopju cikliem un būtiski mazākām lietošanas izmaksām.