Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

TCO JEB LIETOŠANAS KOPĒJĀS IZMAKSAS

Kopējās lietošanas izmaksas (TCO – Total Cost of Ownership)

 

 
 
Drukas izmaksas

IT iekārtu dzīves laika izmaksas top par aktuālu apsvērumu pircēju vidū. Vienreiz investējot drukas risinājumā, lietotāji ātri vien sajūt slēpto izmaksu ietekmi, kas turpina pieaugt. Pat datoru ražotāji adoptē kopējo lietošanas izmaksu (TCO) variācijas kā veidu, kā diferencēt produktus, kas ievērojami ar savu vienādību. Printeri, protams, ir dažādi. Bet, lai tā būtu lāzera vai tintes tehnoloģija, printera galvenās izmaksas – izejmateriālu izmaksas – ir paredzamas vismaz vairākas reizes lielākas par tā sākotnējo cenu.

Kyocera Mita jau sen atzinusi biroja printeru lietošanas izmaksas par galveno problēmu. Kyocera ir konsekventi centusies palielināt lēmumu pieņēmēju un lietotāju informētību par TCO tematu. Daudzi printeru ražotāji ir atkarīgi no izejmateriālu pārdošanas, jo tā sastāda lielāko daļu no to ieņēmumiem. Mēs zinām, ka vidusmēra tīkla printeris mēnesī patērē toneri 11 000 izdrukām. Tipiskas printera dzīves laikā atšķirība starp izejmateriālu izmaksām starp Kyocera un citu ražotāju printeriem var sasniegt vairākus tūkstošus latu.

Zemākas lietošanas izmaksas

Kopējās lietošanas izmaksas (TCO – Total Cost of Ownership) Kyocera iekārtām ir nemainīgi zemākās visās iekārtu klasēs. Šeit iekļautas visas izmaksas: gan tiešās - pirkuma cena, nomas izmaksas utmldz., gan netiešās – servisa apkalpošana, izejmateriāli, rezerves daļas, apdrukas materiāli, elektroenerģijas, administrēšanas izmaksas. Kompānijās, kurās daudz drukā un kopē, tehnikas izejmateriālu izmaksas var dramatiski pieaugt, īpaši iekārtām ar dārgo kārtridžu tehnoloģiju (kārtridžs satur fotocilindru, attīstītāju, toneri, attīrošo nazi u.c. detaļas). Kyocera ECOSYS tehnoloģija būtiski samazina šīs izmaksas – bezkārtridžu druka nozīmē mazāku izejmateriālu maiņu, jo vienīgā regulāri maināmā komponente ir toneris, turklāt izturīgās Kyocera iekārtu komponentes samazina servisa nepieciešamību un būtiski paildzina detaļu maiņas ciklu.

Pārbaudiet paši – atrodiet nemainīgi zemākās kopējās izmaksas jebkurā iekārtu klasē

Jūs vēlaties samazināt dokumentu izmaksas? Printera vai daudzfunkcionālas iekārtas kopējās lietošanas izmaksas ir tikpat svarīgas kā augsta produktivitāte un augstas kvalitātes izdrukas? Tad sazinieties ar Jūsu Kyocera Mita partneri. Jautājiet pēc salīdzinošas izmaksu analīzes, kas balstīta uz Jūsu biroja vajadzībām. Kyocera Mita ECOSYS iekārtu rezultāti Jūs pārliecinās. Saņemiet izcilus drukas rezultātus – ar Kyocera Mita iekārtām, ar nemainīgi zemākajām lietošanas izmaksām katrā iekārtu klasē.

Sīkāk par ECOSYS tehnoloģiju: ECOSYS

Salīdziniet printeru kopējās lietošanas izmaksas ar PEC programmatūru (Page Economy Check): sākt PEC