Kontakti: +371 67612334; e-pasts: 4print@4print.lv

DocuWare Pārdošanas nodaļā

Lielāki ieņēmumi, vairāk apmierinātu klientu

Plānu pārsniegšana augstas konkurences apstākļos ir grūts uzdevums. Pārdošanas komandas darbinieki cīnās pret laiku un par klientiem. Tas viss ir saistīts ar informāciju, un to, kurš informāciju visefektīvāk spēj izmantot savā labā. Te var palīdzēt DocuWare.

 

Lielo klientu konsultantiem jāspēj risināt daudz un dažādi jautājumi plašam dažādu klientu klāstam. Tirdzniecības pārstāvji tiek bombardēti ar jautājumiem, un darbinieki birojā cenšas rast tiem atbildes un risinājumus. Klients meklē atbildes uzņēmuma interneta vietnē. Veiksmīga pārdošana ir atkarīga no ātras piekļuves informācijai. Izmantojot elektronisku klientu mapi, tas tiek garantēts: jebkurš pieprasījums, kas nāk no esoša vai potenciāla klienta, ir atbildams pa telefonu. Nav jāveic ilga meklēšana un nevajadzīga atzvanīšana. Procesi no piedāvājuma sagatavošanas līdz pat reaģēšanai uz sūdzību par preci kļūst daudz efektīvāki. Darbiniekiem ir vairāk laika stratēģiskajam darbam, bet administratīvie uzdevumi ir samazināti vai optimizēti. Tas nozīmē, ka rodas papildu laiks sagatavot vairāk, augstākas kvalitātes piedāvājumus. Esošie klienti iegūst labāku atbalstu. Dabiski rezultāti: apmierināti klienti un motivēti strādājošie. Un spēja atrast vajadzīgo dokumentu pareizajā laikā – to dēvē arī par konkurētspējas uzlabošanu.

 

DocuWare ieguvumi

  • Ātrāka dokumentu apstrāde
  • Ātrāka informācijas atrašana
  • Palielinās laiks, ko veltīt jauniem klientiem
  • Efektīvāks pārdošanas cikls
  • Lielāka konkurētspēja
  • Labāka klientu apkalpošana

 

Saziņa birojā

Diemžēl reālajā dzīvē pārdošanas pārstāvji bieži vien ir “beidzamie, kas uzzina”. Tikai labi informēts pārdevējs var ar pārliecību tuvoties klientam un iedvesmot iegādāties jūsu uzņēmuma ražojumus un pakalpojumus. Nodrošinot pārdevēju informētību, liela nozīme ir viegli pieejamiem datiem un marketinga materiāliem.

 

Informācija klientiem

Pieraduši pie interneta, klienti šodien pieprasa ātru un viegli piekļuvi jaunākajiem dokumentiem, ierakstiem, utt. Ja visi jūsu uzņēmuma dokumenti glabājas centrālajā dokumentu krātuvē, un klienti tiem var piekļūt, izmantojot internetu..tas atkal palielina jūsu konkurētspēju.

 

Ātrāk ar DocuWare

DocuWare garantē augstāku darba ražīgumu. Ir iespējams decentralizēts un vienlaicīgs darbs pie dokumentiem.

Informācija visu laiku tiek aktualizēta- gan ārējiem, gan iekšējiem darbiniekiem un klientiem. Tiek racionalizēta nepieciešamie kontroles un pilnvarošanas procesi. Viss ir piemērots klientam.

 

No dokumentiem līdz vērtībai

DocuWare ļauj jebkura lieluma organizācijai – jebkurā nozarē – pārvērst dokumentus vērtīgā kapitālā.

Neatkarīgi no formāta vai avota DocuWare automatizē uzņēmējdarbības procesus un darba plūsmu, elektroniski pārvaldot dokumentus un nodrošinot tiem piekļuvi. Dokumenti ir pieejami jebkurā vietā un laikā, ar vienu meklēšanas reizi tiek norādīta visu saistīto dokumentu atrašanās vieta.

 


Vairāk par DocuWare ieguvumiem pārdošanas nodaļai