ECOSYS MA2600cwfx ir kompakts un uzticams 4-in-1 krāsu daudzfunkcionālais printeris profesionālai lietošanai. Izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu produktivitāti mazām un vidēji lielām darba grupām.
ECOSYS MA2600cwfx
611,81€ Original price was: 611,81€.399,00€Current price is: 399,00€.
A4Krāsains26 lpp/minMFP
Apraksts
Papildu informācija
| Dimensijas | 41 × 42 × 46 cm |
|---|---|
| Funkcijas | Fakss, Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 26 lpp/min |
| Drukas formāts | A4 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 250 + 50 lapas |
| Lietošanas panelis | 4.3" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Bezvadu, Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 410 x 416 x 457 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/ECOSYSMA2600CWFX.html |
Saistītie Produkti
New


ECOSYS MA4500x 






