Augstas klases A3 formāta monoformāta printeris, kas spēj piedāvāt risinājumus, apmierinās visas jūsu sarežģītās biroja prasības. Ar drukāšanas ātrumu līdz 60 lappusēm minūtē uz A4 formāta papīra un ātru pirmās izdrukas ātrumu 3,8 sekundēs tas būs gatavs, kad tas būs nepieciešams. Lietotājam draudzīgs 22,8 cm (9 collu) pilnkrāsains un intuitīvs skārienpaneļpaneļa ekrāns nodrošina vieglu piekļuvi visām ierīces funkcijām. Tas apvienojumā ar mūsu ilgmūžīgajām sastāvdaļām nodrošinās izcilu efektivitāti un uzticamību, padarot šo printeri par ideālu izvēli, lai palielinātu vispārējo produktivitāti darba grupās un ražošanas birojos.
Apraksts
Papildu informācija
| Dimensijas | 60 × 67 × 79 cm |
|---|---|
| Funkcijas | Tīkla printeris |
| Krāsas | Melnbalts |
| Ātrdarbība (A4) | 60 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 9" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 x 665 x 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/printers/ECOSYSP4060DN.html |
Saistītie Produkti
Akcija
A4Krāsains40 lpp/minPrinteris
Akcijas
New
New



