Ricoh Pro C5300s apvieno sevī augstu krāsu kvalitāti, izcilu apdrukājamo materiālu apstrādi un plašas pēcapstrādes iespējas. Pateicoties izcilai uzticamībai, precīzai reģistrācijai un intuitīvai vadībai, tas ir ideāli piemērots mārketinga aģentūrām un komerciālo printeru vidēm.
Apraksts
Papildu informācija
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
|---|---|
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 65 lpp/min |
| Drukas formāts | 323 × 480 mm |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 3850 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 799 x 880 x 1648 mm |
| Plašāka informācija | https://www.ricoh-europe.com/media/ricohproc5300s-c5310sfinalbrochurev2_hr_tcm100-39832.pdf |


ECOSYS MA4500x 
