Pro C7200x ir innovatīva sistēma, kuras radošajām iespējām nav robežu. Piektās krāsas dotās iespējas, ļauj drukāt visdažādākos uzdevumus un ļauj radīt un veidot kreatīvas idejas.
Pro C7200x
323 x 1252 mmKrāsains + Baltā krāsa85 lpp/minRažošanai
Jauns modelis: Pro C7500
Apraksts
Papildu informācija
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
|---|---|
| Krāsas | Krāsains + Baltā krāsa |
| Ātrdarbība (A4) | 85 lpp/min |
| Drukas formāts | 323 x 1252 mm |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 2500 lapas |
| Lietošanas panelis | 17" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 1320 x 910 x 1218 mm |




