TASKalfa 352ci ir universāls A4 formāta krāsu multifunkcionālais printeris mazām un vidēja lieluma darba grupām vai birojiem visos uzņēmumos, kur nepieciešams kompakts izmērs un ātra, produktīva un efektīva darbība.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 49 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 73 × 62 × 83 cm |
| Funkcijas | Fakss, Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 35 lpp/min |
| Drukas formāts | A4 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 250 + 100 lapas |
| Lietošanas panelis | 7" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 480 x 577 x 620 mm |
Saistītie Produkti
New












