Daudzpusīgais TASKalfa 3554ci ir ideāls partneris mūsdienu mainīgajā biznesa vidē. Pateicoties uzticamai veiktspējai un samazinātām apkopes vajadzībām, jūsu komanda var koncentrēties uz saviem uzdevumiem, jo šī multifunkcionālā ierīce vienmēr ir gatava nodrošināt rezultātus, uz kuriem viņi paļaujas. Lietotājam draudzīgs 10,1 collu ekrāns ar jaunu, vienkāršu, intuitīvu un efektīvu lietotāja saskarni padarīs ierīces lietošanu vienkāršu un vieglu. Kopā ar asu melnu tekstu un ļoti efektīgu krāsu izvadi, kā arī izcilu skenēšanas, ievades un profesionālas apdares iespēju klāstu, uzņēmumi var koncentrēties uz svarīgāko. Turklāt šī multifunkcionālā ierīce ir aprīkota ar jaunākajām drošības un ļoti produktīvām inteliģentajām funkcijām.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 115 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 103 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 35 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Papildiespēja |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 x 665 x 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA3554CI.html |














