TASKalfa 4054ci ir ideāls risinājums sarežģītai biroja informācijas pārvaldībai. Jūsu ideālais darba partneris ar uzlabotām drošības iespējām, augstas kvalitātes drukāšanu, elastīgu papīra apstrādi, elastīgām papīra apstrādes un galapstrādes iespējām un iestrādātām mākslīgā intelekta funkcijām.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 118 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 103 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 40 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Papildiespēja |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 x 665 x 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA4054CI.html |
Saistītie Produkti
New













