TASKalfa 6004i ir aprīkots ar dažādām drošības funkcijām, lai nodrošinātu, ka vērtīgie uzņēmuma dati ir labi aizsargāti, un nodrošina nevainojamu lietotāja pieredzi dokumentu digitalizēšanā, vienlaikus ar samazinātu elektroenerģijas patēriņu saudzējot vidi.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 110 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 102 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Melnbalts |
| Ātrdarbība (A4) | 60 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 × 665 × 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA6004I.html |
Saistītie Produkti
Akcija
A4Melnbalts45 lpp/minMFP
Akcijas
Akcija
A4Krāsains40 lpp/minMFP
Akcijas












