Pro C7200s sistēmas var pielāgot visām jūsu ražošanas vajadzībām. Pro C7200s piedāvā lielisku attēlu kvalitāti, lielizmēra drukas iespējas un plašu drukājamo materiālu izvēli.
Apraksts
Papildu informācija
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
|---|---|
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 85 lpp/min |
| Drukas formāts | 323 x 1252 mm |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 2500 lapas |
| Lietošanas panelis | 17" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 1320 x 910 x 1218 mm |




