Šī profesionālā sākuma līmeņa ierīce no ECOSYS sērijas apvieno vislabāko krāsu kvalitāti un zemākās ekspluatācijas izmaksas, un tā atvieglos darba procesus.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 33 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 59 × 57 × 64 cm |
| Funkcijas | Fakss, Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 26 lpp/min |
| Drukas formāts | A4 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 250 + 50 lapas |
| Lietošanas panelis | 4.3" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 417 x 429 x 495 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/ECOSYSM5526CDN.html |



















