Šī A4 formāta krāsu ierīce ir īpaši izstrādāta vidēja un liela izmēra darba grupām, nodrošinot gan uzticamību, gan ātru 30ppm izvadi.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 48 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 73 × 62 × 83 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 30 lpp/min |
| Drukas formāts | A4 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 250 + 100 lapas |
| Lietošanas panelis | 7" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 475 x 558 x 616 mm |
Saistītie Produkti
New
Akcija
A4Melnbalts45 lpp/minMFP
Akcijas















