TASKalfa 5054ci sniegs jums piekļuvi nepārspējamai uzticamībai, iestrādātām mākslīgā intelekta funkcijām un augstam drošības līmenim, padarot to par patiesi unikālu risinājumu mainīgajām biznesa vajadzībām neatkarīgi no nozares vai lieluma. Turklāt tā spilgto krāsu izvade, ātrdarbīgā skenēšana un intuitīvā, nesen izstrādātā lietotāja saskarne nodrošinās jūsu darbiniekiem nepieciešamos rīkus, lai tie varētu lepoties ar savu produktivitāti. Saudzējiet vidi, ietaupiet izmaksas par elektroenerģiju, jo šai ierīcei ir ievērojami samazināts kopējais enerģijas patēriņš.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 118 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 103 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 50 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Papildiespēja |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 x 665 x 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA5054CI.html |
Saistītie Produkti
Akcija
A4Krāsains40 lpp/minMFP
Akcijas












