TASKalfa 6054ci paaugstina produktivitāti, nodrošinot ātrdarbīgu skenēšanu, lielisku mediju apstrādes atbalstu un uzlabotas apdares iespējas ar ievietošanas un Z locīšanas iespējām, kā arī ir aprīkots ar uzlabotām drošības funkcijām, lai aizsargātu jūsu vērtīgos datus.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 118 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 103 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 60 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Papildiespēja |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 x 665 x 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA6054CI.html |
Saistītie Produkti
Akcija
A4Melnbalts45 lpp/minMFP
Akcijas















