TASKalfa 7054ci ir īsts darbarīks. Perfekts, stabils un kvalitatīvs attēls katru reizi, kā arī ass melns teksts un spilgtas, izteiksmīgas krāsas, pateicoties nesen izstrādātajam tonerim. Šī multifunkcionālā ierīce ir aprīkota ar jaunākajām drošības un ļoti produktīvām inteliģentajām funkcijām.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 120 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 103 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Krāsains |
| Ātrdarbība (A4) | 70 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Papildiespēja |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 x 665 x 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA7054CI.html |














