TASKalfa 7004i nodrošina izcilu ātrās skenēšanas un profesionālās apdares iespēju klāstu. Vēl iespaidīgāk ir tas, ka, pateicoties jaunākajām drošības funkcijām, uzņēmējdarbības informācija paliek konfidenciāla.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 110 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 102 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Melnbalts |
| Ātrdarbība (A4) | 70 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 × 665 × 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA7004I.html |
Saistītie Produkti
Akcija
A3Melnbalts25 lpp/minMFP
Akcijas















