TASKalfa 5004i sniedz patiesi unikālu pieredzi ar iestrādātajām mākslīgā intelekta funkcijām, augsta līmeņa drošību un nepārspējamu uzticamību. Piedāvājot labākos būtiskākos rīkus, kas ļauj lepoties ar produktivitāti, vienlaikus veicinot izmaksu ietaupījumu ar ievērojami samazinātu enerģijas patēriņu.
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 110 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 81 × 75 × 102 cm |
| Funkcijas | Kopētājs, Tīkla printeris, Tīkla skeneris |
| Krāsas | Melnbalts |
| Ātrdarbība (A4) | 50 lpp/min |
| Drukas formāts | A3 |
| Divpusēja druka | Ir |
| Divpusēja skenēšana | Ir |
| Papīra padeve | 2×500 + 150 lapas |
| Lietošanas panelis | 10.1" skārienjūtīgs |
| Pieslēgumi | Tīkls, USB |
| Ražotājs | |
| Tehnoloģija | Lāzera |
| Izmēri | 602 × 665 × 790 mm |
| Plašāka informācija | https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/en/products/mfp/TASKALFA5004I.html |
Saistītie Produkti
Akcija
A4Krāsains40 lpp/minMFP
Akcijas
Akcija
A3Melnbalts25 lpp/minMFP
Akcijas


ECOSYS M4125idn 











